Nice Renkli Kumanda Çeşitleri

Admin - 2017-03-24


Nice garantisinde imal edilen tüm ürünler için kullanabileceğiniz Nice Renkli kumanda kırmızı, bordo, mavi, sarı, turuncu gibi renk seçenekleri ile kollu bariyer sistemleri için de bariyer sistemini uzaktan yönetmenize imkan tanıyor. Aksesuar ürünleri arasında birbirinden farklı model seçenekleriyle iki ve dört kanallı olarak tercih edeceğiniz kumandalar Rolling kodlu programlama teknolojisinde kopyalanması mümkün olmayan bir güvenlik önlemi ile satışa sunulmaktadır. Portatif tasarımında hafifliği ile kolaylıkla tutabileceğiniz kumanda modelleri estetik görünümde anahtarlığa da takılabilecek özelliğinde her an kumandanızı yanınızda bulundurmanıza imkan tanımaktadır.

Bariyer sistemlerinde kit ürünler arasından tercih ettiğiniz bir bariyer modeli için set içerisinde kumanda modelleri de tek fiyata bütçenize uygun olarak satışa sunulduğu gibi dilerseniz harici olarak da siparişlerinizi verebilirsiniz. Motor mekanizmasına entegre edilen alıcı kartı sayesinde Nice kumandalar kolaylıkla bariyer modeline tanımlanarak bariyerin uzaktan yönetimine imkan tanımaktadır. Tek tuşa dokunarak kumanda vasıtasıyla bariyer kolunun çalışmasını sağlayacağınız sistemde algılama mesafesi içerisinde hiçbir hava koşulundan etkilenmeden bariyerin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Modern yaşam alanlarında kullanımı tercih ettiğiniz her mekan için bariyer sistemlerinde aksesuar seçenekleriyle Nice Renkli kumanda modelleri sayesinde kullanımda rahatlığı ve konforu bir arada bulabilirsiniz. Bariyer sistemini açma kapamayla zaman kaybetmeden uzaktan kumanda tuşuna dokunarak açılmasını veya kapanmasını sağlayabilir zamanı tasarruflu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım sıklığına bağlı olarak Nice Renkli kumanda modelleri sık sık pil değişimine ihtiyaç duymadan sorunsuz kullanımlarınıza imkan tanımaktadır.

Kaliteli ve estetik tasarımı ile rahat ve konforlu kullanımı sizlere bir arada sunan Nice Türkiye aksesuar seçenekleri arasında en çok tercih edilen kumanda çeşitleriyle de müşteri ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Ayrıca tüm ürünlerde olduğu gibi aksesuarlarında da kullanımlarınız sırasında olası bir problemle karşılaşmanız durumunda Nice servis imkanlarında faydalanabilirsiniz.